Ilustracja dla C0805T182K1RAL7136 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805T182K1RAL7136
Numer produktu DigiKey
399-C0805T182K1RAL7136TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805T182K1RAL7136
Opis
1800PF 100V
Szczegółowy opis
1800 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)