C0805T150J5GAL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
15 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805T150J5GAL
Numer produktu DigiKey
399-C0805T150J5GAL-ND
Producent
Numer produktu producenta
C0805T150J5GAL
Opis
15.0PF 50.0V
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)