C0805T105K3RCL38847025 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla C0805T105K3RCL38847025 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805T105K3RCL38847025
Numer produktu DigiKey
399-C0805T105K3RCL38847025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805T105K3RCL38847025
Opis
1.00UF 25.0V
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)