C0805S222K5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805S222K5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805S222K5RACAUTO
Opis
FAILOPENSMD2200PF 50.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805S222K5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)