C0805J102K5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805J102K5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805J102K5RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805J102K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805J102K5RACAUTO
Opis
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805J102K5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty, miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)