C0805F123K1RACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
0.012 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805F123K1RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805F123K1RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805F123K1RACTU
Opis
CAP CER 0.012UF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805F123K1RACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)