C0805F102K2RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805F102K2RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805F102K2RACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805F102K2RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805F102K2RACTU
Opis
CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805F102K2RACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)