C0805C912K5GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C912K5GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C912K5GACTU
Opis
CAP CER 9100PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9100 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C912K5GACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)