C0805C682M2RECTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6800 pF ±20% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C682M2RECTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C682M2RECTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C682M2RECTU
Opis
CAP CER 0805 6.8NF 200V X7R
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C682M2RECTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)