C0805C682K2RAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6800 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0805C682K2RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C0805C682K2RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C682K2RAC7210
Opis
CAP CER 6800PF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C682K2RAC7210 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)