C0805C682JARECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6800 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C682JARECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805C682JARECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C682JARECAUTO
Opis
CAP CER 0805 6.8NF 250V X7R 5%
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C682JARECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)