C0805C682JAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-11900-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-11900-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-11900-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C682JAGACAUTO
Opis
CAP CER 6800PF 250V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
6800 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C682JAGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 2 500 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
2 500W magazynie