C0805C682GAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16661-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16661-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16661-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C682GAGACAUTO
Opis
CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 2%
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C682GAGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)