C0805C561J5GAC3123
Numer produktu DigiKey
399-C0805C561J5GAC3123TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C561J5GAC3123
Opis
560.PF 50.0V
Szczegółowy opis
560 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)