C0805C561G1GAL
Numer produktu DigiKey
399-C0805C561G1GAL-ND
Producent
Numer produktu producenta
C0805C561G1GAL
Opis
560.PF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)