C0805C510J3GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C510J3GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C510J3GACTU
Opis
CAP CER 51PF 25V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
51 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C510J3GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)