C0805C475M3RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C475M3RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C475M3RACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C475M3RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C475M3RACTU
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C475M3RACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)