C0805C474J5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-17637-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-17637-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-17637-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C474J5RACAUTO
Opis
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C474J5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)