C0805C473J3RAC3123
Numer produktu DigiKey
399-C0805C473J3RAC3123TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C473J3RAC3123
Opis
.047UF 25.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)