C0805C473J3GECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C473J3GECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C473J3GECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C473J3GECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C473J3GECAUTO
Opis
CAP CER 0805 47NF 25V C0G 5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C473J3GECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)