C0805C472KBRACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C472KBRACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C472KBRACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C472KBRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C472KBRACAUTO
Opis
CAP CER 4700PF 630V X7R 0805
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C472KBRACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)