C0805C471J1RAC3124 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0805C471J1RAC3124
Numer produktu DigiKey
399-C0805C471J1RAC3124TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C471J1RAC3124
Opis
CAP CER 470PF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)