C0805C471J1GALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 3 365
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
W magazynie: 421
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
470 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C471J1GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C471J1GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C471J1GALTU
Opis
CAP CER 470PF 100V NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C471J1GALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)