C0805C470K5GAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
47 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C470K5GAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C0805C470K5GAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C470K5GAC7210
Opis
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C470K5GAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)