C0805C470J2GAC3070 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
47 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C470J2GAC3070
Numer produktu DigiKey
399-C0805C470J2GAC3070TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C470J2GAC3070
Opis
CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)