C0805C392GAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C392GAGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C392GAGACAUTO
Opis
CAP CER 3900PF 250V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3900 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C392GAGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)