C0805C330J5GAC3112 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
33 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C330J5GAC3112
Numer produktu DigiKey
399-C0805C330J5GAC3112TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C330J5GAC3112
Opis
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)