C0805C273J8JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.027 µF ±5% 10V Kondensatory ceramiczne U2J 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0805C273J8JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805C273J8JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C273J8JACAUTO
Opis
CAP CER 0.027UF 10V U2J 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C273J8JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)