C0805C273G5JACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C273G5JACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C273G5JACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C273G5JACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C273G5JACTU
Opis
CAP CER 0.027UF 50V U2J 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.027 µF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C273G5JACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)