C0805C271K5RACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
270 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C271K5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C271K5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C271K5RACAUTO
Opis
CAP CER 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C271K5RACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)