C0805C242G4GAC3123
Numer produktu DigiKey
399-C0805C242G4GAC3123TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C242G4GAC3123
Opis
2400PF 16.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2400 pF ±2% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)