C0805C225K4RAC3124
Numer produktu DigiKey
399-C0805C225K4RAC3124TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C225K4RAC3124CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C225K4RAC3124DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C225K4RAC3124
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)