C0805C224K5RACAUTO7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C224K5RACAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-C0805C224K5RACAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C224K5RACAUTO7411
Opis
.220UF 50.0V
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)