C0805C223K3HACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C223K3HACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C223K3HACTU
Opis
CAP CER 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C223K3HACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)