C0805C223K3GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C223K3GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C223K3GACAUTO
Opis
CAP CER 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C223K3GACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
Pojemność
Typ mocowania
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)