C0805C222KARACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16649-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16649-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16649-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C222KARACAUTO
Opis
CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C222KARACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)