C0805C222J5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C222J5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C222J5RACAUTO
Opis
CAP CER 0805
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C222J5RACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)