C0805C222J4REC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
2200 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C222J4REC7210
Numer produktu DigiKey
C0805C222J4REC7210-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C222J4REC7210
Opis
CAP CER 0805 2.2NF 16V X7R 5%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C222J4REC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)