C0805C221J1GAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C0805C221J1GAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C221J1GAC7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C221J1GAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C221J1GAC7210
Opis
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
220 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C221J1GAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)