C0805C220J2GACTM | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 399-C0805C220J2GACTMTR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | C0805C220J2GACTM |
Opis | CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Niski poziom ESL |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |