C0805C155K4RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 6 476
Arkusz danych
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
1.5 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C155K4RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805C155K4RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C155K4RECAUTO
Opis
CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C155K4RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)