C0805C153K1RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 5 201
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 1 754
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
0.015 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C153K1RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C153K1RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C153K1RALTU
Opis
CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C153K1RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)