C0805C152K5RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C152K5RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C152K5RACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C152K5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C152K5RACTU
Opis
CAP CER 1500PF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
1500 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C152K5RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)