C0805C152J5RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1500 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C152J5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805C152J5RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C152J5RECAUTO
Opis
CAP CER 0805 1.5NF 50V X7R 5%
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C152J5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)