C0805C152J3GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C152J3GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C152J3GALTU
Opis
CAP CER 0805
Szczegółowy opis
1500 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C152J3GALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)