C0805C152J1RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C152J1RECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C152J1RECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C152J1RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C152J1RECAUTO
Opis
CAP CER 0805 1.5NF 100V X7R 5%
Szczegółowy opis
1500 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C152J1RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)