C0805C152J1GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-15790-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15790-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15790-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C152J1GACAUTO
Opis
CAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
1500 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C152J1GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)