C0805C150K5GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C150K5GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C150K5GACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C150K5GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C150K5GACAUTO
Opis
CAP CER 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C150K5GACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)