C0805C122J5HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805C122J5HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C122J5HACAUTO
Opis
CAP CER 0805 1.2NF 50V ULTRA STA
Szczegółowy opis
1200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C122J5HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)