C0805C122G5HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805C122G5HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C122G5HACAUTO
Opis
CAP CER 0805 1.2NF 50V ULTRA STA
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1200 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C122G5HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)